Obvestilo za krajše pohode

3250 ROGAŠKA SLATINA

Dne: 18. 12. 2010

OBVESTILO

Spoštovane planinke in planinci!

Iz Vaših vrst so bili dani predlogi, da bi se nekateri planinci radi udeleževali krajših pohodov.

Na sestanku odbora smo sklenili, da prepustimo organizacijo trem članicam našega društva: Marti Žgajner, Mojci Mrkša in Nevenki Colnerič. Planinke so to dolžnost z veseljem sprejele in izrazile željo, da jih obvestim, katere članice in člani bi se želeli udeleževati teh pohodov. Zato Vas cenjeni člani vljudno prosim, da me obvestite in se prijavite, izrazite svoje želje in pobude. Pohodi so namreč odvisni od vremena, zato je sprotno obveščanje nujno potrebno. Da bi si olajšali organizacijo, prosim za prijavo na želene pohode in vse potrebne informacije, ki jih posredujete na priloženem obrazcu, nam osebno ali Jožici Gobec Bercko.

Lep planinski pozdrav in varen korak,

za PD Ložno Sv. Florijan

Jožef Colnerič, l.r.

Priloga:

OBRAZEC :

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Prijavnica

IME IN PRIIMEK                               NASLOV                        TEL. ŠTEVILKA

VAŠI PREDLOGI, MNENJA, ŽELJE:

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________